material ROCÒDROM BIBLIOTECA enllaços ressenyes activitats preus fotos Qui som butlletins del gem

 

Horari:

els dimecres de 2/4 de 10 a les 11

Telefon:

93 8516269

Plaça de Dalt Vila, 1

08560 Manlleu

gem@ manlleu.lamalla.net

 

 

rocòdrom Can Tiba-li

manlleu.org  Feec.org bicicims 50 anys del gem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultats del circuit d'orientació

 

NUM.
NOM
COGNOMS GRUP PUNTS TEMPS CLASS.
1
FRANCESC
CODONY AGUILAR 31 101 2h47min 1r
1
ELISENDA
GÜELL BOU 31 101 2h47min
1
ORIOL
CODONY GÜELL 31 101 2h47min
2
M.JOSÉ
CARRILERO MINGUEZ 19 101 2h50min 2n
2
TONI
CROUS CASALS 19 101 2h50min
2
M. ÀNGELS
PUJOL ESTRAGUÉS 19 101 2h50min
2
RAMON
SERRA BLANC 19 101 2h50min
2
MARC
TUNEU 19 101 2h50min
2
SANTI
ARUMÍ RUSELL 19 101 2h50min
2
MÒNICA
FOCHS RUSIÑOL 19 101 2h50min
3
JOAN
BALLESTER 8 96 2h56min 3r
3
NEUS
BOSCH 8 96 2h56min
4
NÚRIA
VILA CUTRINA 2 91 2h19min 4rt
4
FRANCESC
COLOM MOLAS 2 91 2h19min
5
LORDES
COSTA 7 88 2h59min
5
DAVID
SERRABASSA 7 88 2h59min
5
MARTÍ
SERRABASSA COSTA 7 88 2h59min
6
EVA
FONT PARÉS 11 88 3h
6
LAIA
SOLER FONT 11 88 3h
6
RUT
SOLER FONT 11 88 3h
6
MIQUEL
SOLER SANGLAS 11 88 3h
7
CARLES
SERRA PIA 28 87 2h49min
8
IZAN
BAUTISTA 10 86 2h52min
8
FERRÀN
DOMÈNECH 10 86 2h52min
8
NOÈLIA
GUTIERREZ 10 86 2h52min
8
MARTINA
SERRA 10 86 2h52min
8
ROC
TRAVERIA ORTIZ 12 86 3h
8
JOSEP
TRAVERIA SURIÑACH 12 86 3h
9
PATRICIA
GUTIERREZ DOMÈNECH 28 84 2h49min
10
ÀLEX
CABALLERO OSA 20 83 3h 10è
10
BIEL
VILARRASA LUPIOLA 20 83 3h
10
MARIA
CABALLERO OSA 20 83 3h
10
ISABEL
OSA FERNÁNDEZ 20 83 3h
11
MARC
RIFÀ ROVIRA 14 82 2h54min 11è
11
POL
NADEU 14 82 2h54min
11
POL
RIEROLA 14 82 2h54min
11
RAMÓN
RIEROLA CASADEVALL 14 82 2h54min
11
JAUME
MORATÓ FEU 22 82 2h57min
11
LAURA
BAYER LLOVERAS 22 82 2h57min
12
NÚRIA
CASALS 1 81 2h46min 12è
12
GIL
PRATDESABA 1 81 2h46min
13
PEP
PRATS COLL 23 78 2h26min 13è
13
NORA
PRATS ROSELL 23 78 2h26min
14
ALBERT
SERRA CIRERA 32 77 2h39min 14è
14
JORDI
SERRA ESPAULELLA 32 77 2h39min
15
PEDRO
BONIAS TRUJILLO 18 75 3h 15è
15
ELISABET
MOLIST CODINACH 18 75 3h
16
GENÍS
HERNÁNDEZ 4 74 3h 16è
16
M.CARME
TUNEU 4 74 3h
16
LLUÍS
TUNEU 4 74 3h
17
JOAN
PRESSEGUER VILA 21 71 3h 17è
17
BERNAT
PRESSEGUER 21 71 3h
18
EDUARD
SOLER RIUS 17 70 2h52min 18è
19
JANA
VILÀ FAMADA 5 60 2h59min 19è
19
IONA
TORNÉ VILÀ 5 60 2h59min
19
BRUNA
TORNÉ VILÀ 5 60 2h59min
19
MONTSE
VILÀ CARBÓ 5 60 2h59min
20
ANNA
MIGUEL LOPEZ 14 59 2h34min 20è
20
JAN
SAÑÉ MIGUEL 15 59 2h34min
20
LIDIA
SAÑÉ MIGUEL 15 59 2h34min
20
JAUME
SAÑÉ MUNTAL 15 59 2h34min
21
IMMA
FREIXENET ROSELL 25 57 3h 21è
21
JORDI
MASOLIVER SOLDEVILA 25 57 3h
21
GAL.LA
MASOLIVER FREIXENET 25 57 3h
21
BERNAT
MASOLIVER FREIXENET 25 57 3h
21
JOAN
VILA PARAREDA 26 57 3h
21
RIEL
VILA SÁNCHEZ 26 57 3h
21
JANA
VILA SÁNCHEZ 26 57 3h
22
AMPARO
CUNILL VILALTA 3 56 3h 22è
22
LAURA
GENERÓ PRAT 3 56 3h
22
CLARA
MASRAMON ROMA 3 56 3h
22
NÚRIA
SALVANS AGRAMUNT 3 56 3h
23
JÚLIA
VILA SÁNCHEZ 27 54 2h54min 23è
23
TRINI
SÁNCHEZ RIFÀ 27 54 2h54min
24
GEMMA
VILA FRANQUESA 29 53 2h54min 24è
24
GISELA
BALAGUER VILA 29 53 2h54min
24
TONI
BALAGUER SERRABASSA 30 53 3h
24
BRUNA
BALAGUER VILA 30 53 3h
25
ROSA M.
SANJAUME 24 101 3h17min 25è
25
GUINADELL
FAJA SANJAUME 24 101 3h17min
26
MARTÍ
BALLESTER BOSCH 9 97 3h08min 26è
26
ROGER
CUSCÓ COLLELLDEMONT 9 97 3h08min
27
SÒNIA
ALARCÓN BOZAL 6 66 3h16min 27è
27
ADRIÀ
TURA ALARCÓN 6 66 3h16min
27
BERNAT
CUSCÓ COLLELLDEMONT 6 66 3h16min
28
NÚRIA
COLLELLDEMONT PUJADAS 16 58 3h30min 28è
28
MIREIA
FABREGÓ FABREGÓ 16 58 3h30min
28
EUDALD
RIFÀ CASTRO 16 58 3h30min
28
SANTI
SITJAR PRAT 16 58 3h30min
29
M. LUZ
BERNARDINO COLLADO 13 48 3h15min 29è
29
JANA
RIFÀ BERNARDINO 13 48 3h15min

 

Grup Excursionista Manlleu - Plaça de Dalt Vila, 1 (Can Puget) - 08560 Manlleu -93 8516269 - gem@manlleu.lamalla.net

Llicencia federativa Feec